Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik Black + Blum Loop T, chromowany

Świecznik Black + Blum Loop T, chromowany
Świecznik Black + Blum Loop T, chromowany Świecznik Black + Blum Loop T, chromowany
x zamknij

Świecznik Black + Blum Loop T, chromowany

black_+_blum
159.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
17 x 13 x 10,5 cm
Stal szlachetna chromowana, szkło
OT001
 
Świecznik Loop T od marki Black + Blum o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz przemyślanym wzornictwem. Podstawa w kształcie pętli została uformowana z jednego kawałka chromowanej stali szlachetnej. Świecznik może być używany na zewnątrz, ponieważ jest wyposażony w dwa, szklane podajniki na świece, które chronią płomień przed wiatrem. Świecznik sprawdzi się w letnie wieczory, kiedy zechcesz posiedzieć na tarasie albo w ogrodzie. Może być również piękną dekoracją komody, szafki albo eleganckiej konsoli.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Do zestawu dołączone są dwa tealighty.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.