Świecznik Bloomingville Vadim, 45 cm

82051513 Bloomingville Bloomingville
295.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051513
Wymiary
Dł.45xWys.18,5xSzer.6 cm
Materiały
Drewno bukowe, MDF, sklejka

Opis produktu

Świecznik Bloomingville Vadim 45 cm to jedyna w swoim rodzaju dekoracja, dzięki której rozświetlisz swoje wnętrze i wprowadzisz do niego świąteczną atmosferę! Świecznik składa się z dziadka do orzechów oraz 4 wagoników, obejmujących m.in. choinkę, czy świąteczne prezenty. Otwory umożliwiają umieszczenie klasycznych świec.


Długość świecznika wynosi 45 cm, szerokość 6 cm oraz wysokość 18,5 cm. Przewodnie kolory to zdecydowanie zieleń i czerwień. Świecznik Bloomingville Vadim 45 cm został wykonany z drewna bukowego oraz sklejki. Jest trwały i stanowi inwestycję na długie lata! Świecznik umieścisz w dowolnym wybranym miejscu i pomieszczeniu. Stanowi on również interesujący pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię