Świecznik Holmegaard DWL Chamber Ø16 cm przezroczysty

4343514 Holmegaard Holmegaard
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343514
Wymiary
15,5 x 16 x 4,2 cm
Materiały
Szkło prasowane maszynowo, skóra
Ograniczenia

Opis produktu

Świecznik Holmegaard DWL Chamber Ø16 cm przezroczysty wyróżnia się tradycyjną formą zinterpretowaną w nowoczesny sposób. Świecznik został wykonany z przezroczystego szkła. Funkcję uchwytu pełni pętelka z paska ze skóry licowej w odcieniu głębokiego brązu. Uchwyt ułatwia przenoszenie świecznika w dowolne miejsce – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepłego światła świecy.


Świecznik Holmegaard DWL Chamber Ø16 cm przezroczysty pomieści jedną cienką świecę. Szeroka podstawa chroni blat lub obrus przed zachlapaniem woskiem. Świecznik można ustawić na stole podczas romantycznej kolacji lub na komodzie przy drzwiach wejściowych, by już od progu budował przytulną atmosferę i witał gości ciepłym blaskiem świecy.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię