Świecznik Kähler Signature 3,5 cm zielony

690482 Kähler Kähler
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
690482
Wymiary
11 x 3,5 cm
Materiały
kamionka
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Świecznik Kähler Signature 3,5 cm zielony to projekt inspirowany naturą, stworzony przez duet projektantek Meyer-Lavigne. Świecznik jest wykonany z kamionki. Zdobią go zielone, ręcznie malowane paski, które nadają świecznikowi intrygujący wygląd.

 

Świecznik Kähler Signature 3,5 cm zielony pomieści jedną tradycyjną cienką świecę. Ciepłe światło świecy pomoże zbudować przytulną atmosferę we wnętrzu. Świeca o spiralnej formie doda świecznikowi dynamiki i sprawi, że całość będzie prezentować się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

 

Świecznik ozdobi zarówno komodę, jak i stół podczas romantycznej kolacji czy wielkanocnego śniadania.

 

Świecznik idealnie sprawdzi się w roli drobnego upominku. Stworzy spójną dekorację wnętrza z wazonami z serii Signature marki Kähler.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię