Świecznik Lyngby 11 cm, biały

201571 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
103.00 PLN
103,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201571
Wymiary
Wysokość 11 cm, Ø 5,5 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Świecznik Lyngby 11 cm biały łączy elegancki styl z minimalistycznym. Prezentuje się wprost niepowtarzalnie! Umieścisz w nim świeczkę i wprowadzisz do wnętrza przyjemny klimat. Jego biały kolor sprawi, że z łatwością wpisze się w każdą przestrzeń.


Umieścisz go na parapecie, komodzie lub stole kuchennym. Wybór należy wyłącznie do Ciebie. Produkt został wykonany z porcelany, dzięki czemu jest wysoce odporny na uszkodzenia. U dołu ma szersze żłobienia oraz węższe u góry.


Świecznik Lyngby 11 cm biały posiada uniwersalną wysokość wynoszą 11 cm. Jest smukły i elegancki. Zapewni przytulną atmosferę, jednak równie intrygująco zaprezentuje się bez świeczki! To element, który ucieszy każde oko. Twoje również!

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię