Świecznik na tealight Raeder Anioł

90434 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90434
Wymiary
6x6x13cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Drewno akacjowe z elementem porcelany

Opis produktu

Świecznik na tealight Raeder Anioł to ciekawa dekoracja, która doskonale sprawdzi się w większości wnętrz. Z uwagi na wygląd świecznik na tealight Raeder Anioł będzie idealnym dodatkiem do wnętrz w aranżacji skandynawskiej. Możesz jednak z powodzeniem ustawić go również w innych stylizacjach nowoczesnych i bardziej tradycyjnych.
Świecznik na tealight Raeder Anioł został przygotowany z trwałych materiałów. Porcelanowy anioł ma ażurowe elementy, dlatego prześwieca przez niego światło świeczki, dając niesamowity efekt wizualny. Podstawa z drzewa akacjowego jest trwała i zapewnia dekoracji stabilność.
Świecznik na tealight Raeder Anioł nadaje się na dekorację do domu w okresie świątecznym. Jest na tyle uniwersalny, że dobrze prezentuje się też przez resztę roku.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię