Świecznik na tealight Lyngby, Ø 5,5 cm, przezroczysty

201293 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
103.00 PLN
103,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201293
Wymiary
Ø 5,5 cm
Materiały
Ręcznie dmuchane szkło

Opis produktu

Świecznik na tealight Lyngby 5,5 cm w przezroczystym kolorze przywołuje tradycję dawnego rzemieślnictwa.

Ozdobny świecznik od marki Lyngby ma średnicę 5,5 cm i został wykonany z ręcznie dmuchanego szkła, dzięki czemu jest unikatowy i niepowtarzalny.

Kolekcja wyróżnia się charakterystycznymi rowkami, które są już klasyką designu marki Lyngby. Świecznik idealnie komponuje się z innymi produktami od marki Lyngby, a spostrzegawcze oko na pewno dostrzeże jakieś podobieństwa nawet pośród pozornie różnych dekoracji od duńskiej marki.

W naszym sklepie dekoracyjne świeczniki na tealighty są dostępne w wersjach z takich materiałów jak ręcznie dmuchane szkło czy porcelana. Znajdziesz je w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz z ich pomocą stworzyć odpowiedni wystrój i atmosferę.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z ręcznie dmuchanego szkła
  • kolor przezroczysty
  • średnica 5,5 cm
  • charakterystyczne rowki

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię