Świecznik na tealight Lyngby, Ø 5,5 cm, zielony

201282 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
104.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201282
Wymiary
Ø 5,5 cm
Materiały
Ręcznie dmuchane szkło

Opis produktu

Świecznik na tealight Lyngby 5,5 cm w kolorze zielonym to małe dzieło sztuki stworzone ręcznie z dmuchanego szkła najwyższej jakości. 

Ozdobny świecznik od marki Lyngby ma średnicę 5,5 cm i został wykonany z ręcznie dmuchanego szkła, dzięki czemu jest unikatowy i niepowtarzalny.

Kolekcja wyróżnia się charakterystycznymi rowkami, które są już klasyką designu marki Lyngby. Świecznik idealnie komponuje się z innymi produktami od marki Lyngby, a spostrzegawcze oko na pewno dostrzeże jakieś podobieństwa nawet pośród pozornie różnych dekoracji od duńskiej marki.

W naszym sklepie dekoracyjne świeczniki na tealighty są dostępne w wersjach z takich materiałów jak ręcznie dmuchane szkło czy porcelana. Znajdziesz je w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz z ich pomocą stworzyć odpowiedni wystrój i atmosferę.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z ręcznie dmuchanego szkła
  • kolor zielony
  • średnica 5,5 cm
  • charakterystyczne rowki

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię