Świecznik na tealight Lyngby Tura Ø8 cm, biały

201464 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201464
Wymiary
Wysokość 6,5 cm, Ø 8 cm
Materiały
porcelana

Opis produktu

Świecznik na tealight Lyngby Tura Ø8 cm biały to niewielka dekoracja, która wyróżnia się za sprawą żłobionej powierzchni. Składa się z dwóch połączonych ze sobą półkul i prezentuje się wprost intrygująco! Ten niewielki element nada Twojej przestrzeni oryginalności. Doskonale zaprezentuje się na komodzie, stole, czy stoliku nocnym lub kawowym.


Produkt wykonano z wysokogatunkowej porcelany. Jest odporny na uszkodzenia i wytrzymały. Jego średnica wynosi 8 cm, zatem zajmuje niewiele miejsca. Jego biały, klasyczny kolor będzie dobrze korespondować z innymi elementami dekoracyjnymi.


Już sam świecznik na tealight Lyngby Tura Ø8 cm biały prezentuje się ciekawie, jednak gdy dodasz do niego tealight – wprowadzisz do wnętrza przyjemny klimat.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Projektant

Główną ambicją projektanta Philip'a Bro Ludvigsen'a jest udowadnianie, że poważne i solidne projekty mogą zachować styl, nieprzewidywalność i humor.
Zawrotna kariera projektanta rozpoczęła się po ukończeniu w 1989r.  słynnej Royal Danish Academy of Fine Arts, na której został wykładowcą. Artystycznego rzemiosła uczył również indyjskich studentów National Institute of  Design w Paldi. Równocześnie otwiera w Kopenhadze własne studio – Philip Bro. Jego klientami zostają  George Jensen (nasłynniejsze projekty -  AVENY i LEGACY), Ikea, Eilersen Softline, Royal Copenhagen, Le Klint (kultowe plisowane lampy UnderCover) i Woud.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię