Świecznik na tealight Normann Copenhagen Floe, turkusowy

360133 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
360133
Wymiary
Wysokość: 3 cm
długość: 9 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Floe to dekoracyjny świecznik na tealight, inspirowany zabytkowymi lampami naftowymi. Został wykonany z barwionego szkła i wyposażony w okrągły uchwyt, który stanowi część integralną całej kompozycji. Dzięki takiej budowie Floe wygląda jak mała filiżanka!
Świeczniki z kolekcji Floe są dostępne w różnych kolorach. Zestawione ze sobą stworzą barwną kompozycję na parapecie, stole lub komodzie.

Produkt może być myty w zmywarce.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię