Świecznik na tealight Raeder szopka

90433 Raeder Raeder
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90433
Wymiary
12x8x16 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Drewno akacjowe z elementami porcelany

Opis produktu

Świecznik na tealight Raeder szopka to ciekawy element wyposażenia każdego domu. Świecznik na tealight Raeder szopka z uwagi na rozmiar nadaje się do ustawienia np. na komodzie w sypialni czy stoliku w salonie. Nawiązuje tematycznie do okresu bożonarodzeniowego, a przy tym jest niezwykle uniwersalny, jeśli chodzi o stylizację.
Biały świecznik na tealight Raeder szopka został przygotowany z wysokiej jakości porcelany. Przez to elementy są trwałe i bardzo eleganckie. Podstawa z drewna akacjowego zapewnia stabilność i dopełnia skandynawskiej stylistyki.
Świecznik na tealight Raeder szopka możesz zapalić podczas wieczornego relaksu, aby nadać wnętrzu wyjątkowy charakter. Sprawdzi sie też jako dekoracja stołu np. w trakcie bożonarodzeniowej kolacji.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię