Świecznik na tealighty Kähler Orangery Ø9.5 cm zielony garden

691203 Kähler Kähler
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691203
Wymiary
9,5 x 7,5 cm
Materiały
ceramika
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Świecznik na tealighty Kähler Orangery Ø9.5 cm zielony garden został wykonany ze szkliwionej ceramiki w odcieniu głębokiej zieleni. Perforacje zostały wycinane ręcznie, co sprawia, że każdy egzemplarz świecznika jest wyjątkowy.

 

Świecznik jest przeznaczony na świeczkę typu tealight. Jej ciepłe światło będzie wydobywać się przez niewielkie otworki. Świecznik na tealighty Kähler Orangery Ø9.5 cm zielony garden pomoże zbudować przytulną atmosferę i będzie efektowną dekoracją wnętrza. 

 

Forma świecznika na tealighty Kähler Orangery jest inspirowana oranżeriami. Perforacje zostały wyprofilowane w taki sposób, by przypominały okna typowe dla pomarańczarni.

 

Świecznik należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię