Świecznik Nuance Lightstone, piaskowy

461593 Nuance Nuance
16.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
461593
Wymiary
12.5 x 9 x 4 cm
Materiały
Ognioodporny materiał syntetyczny

Opis produktu

Świecznik Nuance Lightstone (na świeczki typu tealight), został wykonany z gładkiego, ognioodpornego materiału łudząco przypominającego kamień wygładzony przez fale. Stabilny, o niebanalnym kształcie, pomoże stworzyć przytulną atmosferę i stanie się ulubioną dekoracją.

Marka

Przedmioty marki Nuance zostały zaprojektowane przez duńskiego designera Marcus'a Vagnby. Wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, nylonu oraz silikonu. Posiadają ergonomiczne uchwyty. Świetnie się sprawdzą jako prezenty na wszystkie okazje.

Projektant

Marcus Vagnby to duński projektant, należący do trzeciego pokolenia artystów w swojej rodzinie. Od dzieciństwa był bardzo kreatywny – kiedy do jego rodziców przychodzili goście, malował obrazki na dużych arkuszach papieru, które potem spełniały rolę kolorowych obrusów. Jego projekty są takie jak on – ciekawe, pomysłowe i zabawne. Obecnie współpracuje z duńską projektantką Karine Mencke, z którą założył studio w Kopenhadze. Jego praca obejmuje wiele różnych dziedzin, tworzy m.in. meble, akcesoria kuchenne, grafiki i projekty architektoniczne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię