Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik/Podgrzewacz Philippi Cubo

Świecznik/Podgrzewacz Philippi Cubo
Świecznik/Podgrzewacz Philippi Cubo Świecznik/Podgrzewacz Philippi Cubo
x zamknij

Świecznik/Podgrzewacz Philippi Cubo

Philippi
Philippi Cubo
139.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
30 x 10 x 6,5 cm
Stal szlachetna proszkowana
P236002
 
Świecznik Cubo o nowoczesnej, geometrycznej formie. Jego podstawę stanowi prostokątny stelaż ze stali szlachetnej malowanej proszkowo na czarno. Do zestawu dołączone są cztery małe, okrągłe pojemniki na tealighty, które można umieścić w dowolnym miejscu ramy. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć różne kompozycje – sam zdecydujesz, ile świec zapalić w danym momencie.

Świecznik Cubo pełni również funkcję nowoczesnego podgrzewacza. Możesz postawić na nim mały czajniczek z herbatą, a płomień sprawi, że napar będzie ciepły przez dłuższy czas. Wyjątkowy sposób na eleganckie zaserwowanie herbaty oraz trafny prezent dla miłośnika ziołowych napojów. Sprawdzi się szczególnie we wnętrzach zaprojektowanych w skandynawskim, minimalistycznym stylu.

Inne z kolekcji Philippi Cubo

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.