Świecznik Seletti Burlesque White chimp

14870 Seletti Seletti
1476.00 PLN
1 476,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14870
Wymiary
Wysokość 48 cm
Materiały
Poliresin

Opis produktu

Świecznik rodem ze starego zamczyska – gości powita ciepłem światła i wytworną elegancją szympansa w garniturze! Duże wrażenie do wnętrz stylizowanych, dworków i pałacyków. Masywność wykonania i misternie dopracowane szczegóły ramion świecznika i jego podstawy – to coś co przyciąga uwagę. Dzięki wykorzystaniu poliresinu (specjalna żywica) świecznik wygląda jakby rzeźbiła go ręka artysty. Wyjątkowy pomysł do nastrojowych wnętrz.
Seletti to włoska marka, która od 1964 roku zachwyca kreatywnością wnętrzarskich dodatków, mebli i dekoracji. Pasja i temperament!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię