Świecznik Seletti Burlesque White mermaid

14871BIA Seletti Seletti
1399.00 PLN
1 399,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14871BIA
Wymiary
Wysokość 48 cm
Materiały
Poliresin

Opis produktu

Ten świecznik zdaje się trzymać na rękach drobna, biała syrenka! Oryginalny pomysł na zastąpienie nóżki świecznika figurką syreny jakby wyjętej z morskich fal. Elegancki efekt i dobry sposób na dekorację wnętrz reprezentacyjnych i stylizowanych na ubiegłe epoki. Masywność wykonania i misternie dopracowane szczegóły ramion świecznika i jego podstawy – to coś co przyciąga uwagę. Dzięki wykorzystaniu poliresinu (specjalna żywica) świecznik wygląda jakby rzeźbiła go ręka artysty. Wyjątkowy pomysł do nastrojowych wnętrz.
Seletti to włoska marka, która od 1964 roku zachwyca kreatywnością wnętrzarskich dodatków, mebli i dekoracji. Pasja i temperament!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię