Świecznik Seletti Diesel Cosmic Diner Hard Rocket 1

10878 Seletti Seletti
1025.00 PLN
1 025,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10878
Wymiary
Ø 10 cm
wysokość: 35,5 cm.
Materiały
Mosiądz.

Opis produktu

Świecznik Seletti Diesel Cosmic Diner Hard Rocket zadba o odlotową atmosferę podczas tematycznego przyjęcia albo kolacji. Mosiężna ozdoba w kształcie rakiety kosmicznej doskonale komponuje się z innymi elementami z serii Cosmic Diner. Nietuzinkowy świecznik będzie ciekawą ozdobą komody, konsoli albo jadalnianego stołu.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię