Świecznik Seletti Giant Burlesque White skull

14873 Seletti Seletti
2717.00 PLN
2 717,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14873
Wymiary
Wysokość 60 cm
Materiały
Poliresin

Opis produktu

Biały świecznik rodem ze starego zamczyska, w którym straszy! Na masywnej podstawie umieszczono czaszkę, z której przez oczodół wychodzi niby bluszcz przekształcający się w ramiona świecznika. Idealne wrażenie tworzy z długimi świecami, których ciepłe światło niesamowicie kontrastuje z mrocznym klimatem projektu.
Seletti – włoski temperament, fantazja i kreatywność pomysłów!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię