Świecznik Stelton Ida, czarny

480 Stelton Stelton
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
480
Wymiary

Ø8,6 cm, wysokość: 10 cm

Materiały
żelazo malowane proszkowo
Ograniczenia

Opis produktu

Świecznik Stelton Ida czarny to elegancki produkt stworzony z myślą o wysokich świeczkach. Posiada komfortową podstawę połączoną z delikatnym uchwytem. Ułatwia on przesuwnie świecznika oraz tworzy jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny. Ponadczasowa geometria z pewnością Cię zachwyci.


Produkt jest bezproblemowy w użytkowaniu i czyszczeniu, jednak do jego pielęgnacji nie zaleca się stosować ostrych narzędzi. Dzięki niemu stworzysz miłą atmosferę w swoim wnętrzu oraz delikatnie oświetlisz przestrzeń. To rozwiązanie, które sprawdzi się podczas wieczornego odpoczynku.


Świecznik Stelton Ida czarny posiada 8,6 cm długości, 10 cm wysokości oraz 8,6 cm szerokości. Ze względu na minimalistyczny design znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię