Świecznik Stelton Ora, Ø 8,5 cm, Beech Wood

104-1 Stelton Stelton
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
104-1
Wymiary
Ø 8,5 cm
Wysokość 8 cm
Materiały
Drewno bukowe, stal

Opis produktu

Świecznik Stelton Ora 8,5 cm Beech Wood zwraca uwagę wykonaniem ze stali i drewna bukowego.

Ozdobny świecznik z serii Ora od marki Stelton o średnicy 8,5 cm ma wszechstronne zastosowanie. W zależności od tego, którą stroną go ustawisz, zmienia się jego przeznaczenie. Z jednej strony świecznik ma miejsce na klasyczną długą i wąską świecę, jednak po obróceniu go do góry nogami, możemy odkryć małą niespodziankę. Po obróceniu świecznik okazuje się odpowiedni na niewielką i płaską świeczkę typu tealight. 

To naprawdę wygodne rozwiązanie, ponieważ za pomocą jednego świecznika możesz do woli manewrować oświetleniem i stworzyć w ten sposób odpowiedni nastrój.

Dekoracja Stelton Ora została wykonana z wysokogatunkowego drewna bukowego, które wyróżnia się pięknym usłojeniem oraz stali szlachetnej.

Seria Ora to pomysł dwójki projektantów związanych z marką Stelton - Daniela Debiasi i Federico Sandri. W naszym sklepie można znaleźć także inne dekoracje i akcesoria z tej kolekcji.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonanie z drewna bukowego i stali
  • średnica 8,5 cm
  • wysokość 8 cm
  • z jednej strony miejsce na długą i wąską świecę
  • po obróceniu jest odpowiedni na tealight
  • projekt autorstwa Daniela Debiasi i Federico Sandri

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię