Świecznik Stelton Tangle, mosiężny

10206 Stelton Stelton
404.00 PLN
404,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10206
Wymiary
Szerokość: 26,5 cm
głębokość: 26,5 cm
wysokość: 6 cm.
Waga: 302 g.
Materiały
Mosiądz.

Opis produktu

Mosiężny, okrągły świecznik na cztery świece Stelton Tangle. Świecznik będzie się pięknie prezentował na stole podczas uroczystej kolacji czy też dumnie wyeksponowany w salonie. Subtelnie splecione złote pręciki nadają mu lekkości. wiecę i podkreśli jej blask. Świecznik będzie pięknie wyglądał na dużym, elegancko nakrytym stole. Postawiony z kolei na wigilijnym stole wprowadzi magiczny nastrój.
W kolekcji Tangle znajdują się także figurki ozdobne w kształcie choinki, zawieszki na choinkę, kosz na owoce oraz wazon, które będą idealnie ze sobą współgrać.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię