Świecznik Stelton Unified 21 cm

X-311 Stelton Stelton
423.00 PLN
423,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-311
Wymiary
Wysokość: 21 cm
Materiały
aluminium, szkliwo, stal nierdzewna

Opis produktu

Świecznik Stelton Unified (21 cm) o smukłym, prostym kształcie, przeznaczony jest do długich, wąskich świec. Będzie piękną dekoracją wnętrz oraz stołu. Wykonany jest z połączenia aluminium, szkliwa oraz stali nierdzewnej. Wyróżnia go kontrast między srebrnym, surowym metalem a białą emalią, które tworzą ciekawy efekt. Metaliczna część z błyszczącą, lustrzaną powierzchnią perfekcyjnie odbija refleksy świetlne. Świecznik wprowadzi do Twojego pomieszczenia niezwykłą, luksusową atmosferę.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Maria Berntsen to projektantka, której prace są bardzo intuicyjne i eksperymentalne. Uważa, że dobry projekt powinien nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale również – przekazywać odpowiedni nastrój. Najważniejsze są dla niej materiał i forma tworzonych przedmiotów. Celem Berntsen jest, aby jej projekty przemawiały do wszystkich zmysłów odbiorcy. Według niej otaczające nas przedmioty powinny być tak zaprojektowane, aby sprawiać radość. Zajmuje się głównie tworzeniem biżuterii, mebli i sztuki użytkowej. Jest laureatką wielu nagród takich jak Red Dot Award, IF Award, Focus Open Gold czy Formlan Price Award.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię