Świecznik zimowy Raeder Gwiazdki, mały

C89936 Raeder Raeder
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C89936
Wymiary
Wysokość 9 cm
Ø 9 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Świecznik zimowy Raeder Gwiazdki, mały stworzy perfekcyjny duet z aromatyzowaną świecą na długie wieczory.

Ten uroczy świecznik o wysokości 9 cm wykonany został z eleganckiej, białej porcelany w matowym wykończeniu. Częściowo jego powierzchnię perforowano, aby lepiej przepuszczała blask umieszczonej wewnątrz świeczki.
Głównym akcentem naczynia są nadrukowane na jego powierzchni złote gwiazdki i kropki różnej wielkości.
Zewnętrzną część świecznika pokryto również stylowym tłoczeniem z lekkim motywem gór.

Owalny świecznik o średnicy 9 cm jest idealny na romantyczny wieczór we dwoje i może posłużyć alternatywnie jako osłonka na doniczkę lub organizer na biurku.

Cechy produktu:

  • biały, porcelanowy świecznik o wysokości 9 cm i średnicy 9 cm,
  • matowe, nieszkliwione wykończenie z połyskującymi, złotymi elementami,
  • tłoczony motyw gór na zewnętrznej części,
  • otwory w kształcie gwiazdek przepuszczające światło umieszczonej wewnątrz świecy,
  • idealny dla świeczek lub zapachowych tealightów.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię