Koc Normann Copenhagen Tint, różowy

602424 Normann Copenhagen
430
430,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602424
Wymiary
130 x 180 cm
Materiały
100% Nowozelandzka wełna czesana

Opis produktu

Koc w kolorze różowym marki Normann Copenhagen z kolekcji Tint, zaprojektowany przez Anne Lehmann. Wykonany w 100% z nowozelandzkiej wełny czesanej, która zapewnia wyjątkowy komfort i lepiej zatrzymuje ciepło. Jest także bardzo przyjemna w dotyku. Idealny na długie, zimowe wieczory przy kominku lub w chłodne dni na tarasie. Cechuje go klasyczny, skandynawski minimalizm i najwyższa jakość wykonania. Koc należy czyścić wyłącznie na s...
Koc w kolorze różowym marki Normann Copenhagen z kolekcji Tint, zaprojektowany przez Anne Lehmann. Wykonany w 100% z nowozelandzkiej wełny czesanej, która zapewnia wyjątkowy komfort i lepiej zatrzymuje ciepło. Jest także bardzo przyjemna w dotyku. Idealny na długie, zimowe wieczory przy kominku lub w chłodne dni na tarasie. Cechuje go klasyczny, skandynawski minimalizm i najwyższa jakość wykonania. Koc należy czyścić wyłącznie na sucho.
Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Wielokrotnie nagradzana na całym świecie za design, innowacje i oryginalność.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Oryginalne projekty zmieniają konwencjonalne myślenie, zachwycają i urzekają formą, kształtem i kolorem. Wielokrotnie nagradzane na całym świecie: za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. Od 2001 roku każdy kolejny, bez wyjątku to liczne, prestiżowe nagrody dla Normann Copenhagen. Duński design – duński styl życia!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię