Meble do sypialni

Meble do sypialni

Sypialnia to najbardziej intymne pomieszczenie w całym domu. To w niej czujemy się bezpiecznie, odpoczywamy i przechowujemy swoje osobiste rzeczy. Warto wybrać meble, które będą nie tylko pojemne i funkcjonalne, ale również estetyczne i doskonale dopasowane do stylu wnętrza. Proponujemy szafy, komody, stoliki oraz szafki nocne, którą pomogą stworzyć spójną i piękną aranżację.

Promocje

Marki w dziale

Nowoczesne meble do sypialni

Sypialnia – wnętrze kojarzące się z relaksem i odpoczynkiem, jest miejscem wyjątkowym, dlatego o jej aranżację trzeba zadbać szczególnie. Istotne są zarówno meble do sypialni, jak i wszystkie tekstylia i dodatki dekoracyjne.

Komody i szafy do sypialni

Bardzo często sypialnia w naszych domach służy nie tylko do spania, ale też do przechowywania rzeczy. Jest to jej istotna funkcja szczególnie w mieszkaniach w bloku, które mają niewielką powierzchnię. Dobrze dobrane szafy do sypialni pozwolą pozbyć się nadmiaru rzeczy z otoczenia i bałaganu. Te osoby, które należą do szczęśliwców posiadających dużą i przestronną sypialnię, a niekiedy nawet osobną garderobę mogą postawić na mniejsze szafki wolnostojące. Niezależnie od wielkości sypialni, zawsze doskonale pasują do niej komody. Pojemne szuflady pozwalają uporządkować bieliznę, kosmetyki i różne podręczne drobiazgi. Komoda do sypialni to najlepszy wybór także dla tych, którzy chcą na meblach wyeksponować ramki ze zdjęciami, figurki, świeczniki i inne dekoracje. Blat komody jest też idealnym miejscem na szkatułkę z biżuterią, szczególne jeśli w pokoju do spania nie ma toaletki.

Komody i szafki w stylu skandynawskim, które dominują w naszej kolekcji, pasują doskonale do sypialni urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, tradycyjnym. Łączą one komfort z funkcjonalnością i cieszą oczy przyjemnymi opływowymi kształtami oraz jasnymi kolorami. Przy odrobinie kreatywności z pomocą nowoczesnych mebli można wyczarować piękną sypialnię.

Szafki i stoliki nocne

Stoliki i szafki nocne cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie w ostatnich latach, kiedy zaczęto rezygnować ze spania na wersalkach w pokojach stołowych, na rzecz urządzania komfortowych sypialni. Wśród mebli do sypialni nie powinno zabraknąć szafek lub stolików nocnych, ponieważ są one niezwykle praktyczne. Nakastliki po obu stronach łóżka są bardzo osobiste i pozwalają na przechowywanie wielu drobiazgów oraz odkładanie wszystkich tych rzeczy, które mogą być potrzebne tuż przed snem lub po przebudzeniu się.

Zarówno stoliki nocne, jak i szafki mogą być piękną ozdobą sypialni. Dzięki rozmaitym wzorom i bogatej kolorystyce można osiągnąć interesujący efekt wizualny. Na blacie najlepiej postawić małe lampki nocne o ciepłym, lekko przytłumionym świetle. Stworzą one przyjemny nastrój i zwiększą nasz komfort, gdy będziemy musieli wstać z łóżka w nocy.

Projektanci nowoczesnych mebli do sypialni proponują znacznie więcej niż tradycyjne szafki. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest stolik z gazetnikiem, który pozwala w nietypowy sposób ułożyć aktualne czasopisma i gazety, a nawet książki. Doskonałe są też stoliki na kółeczkach, które mogą zmieniać swoje położenie w sypialni. Oryginalną propozycją jest również stolik z kilkoma blatami. Ogromne zainteresowanie budzą też meble inspirowane drewnianymi zabawkami, które można przekształcać i dostosowywać do swoich potrzeb.