System mocujący Umage Asteria Micro Cluster 3, black

2409 Umage Umage
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2409
Wymiary
średnica 25 cm, wysokość 2.8 cm
Materiały
metal, tworzywo sztuczne

Opis produktu

System mocujący Umage Asteria Micro Cluster 3 black to zawieszenie przeznaczone do lamp marki Umage z kolekcji Asteria Micro. Umożliwia podwieszenie aż 3 opraw oświetleniowych.


Zawieszenie jest minimalistyczne i dobrze się prezentuje. W połączeniu z odpowiednio dobranymi lampami zaprezentuje się jeszcze lepiej! Pozwoli dobrze doświetlić przestrzeń i doskonale sprawdzi się w salonie, gabinecie, jak i na korytarzu.


System mocujący Umage Asteria Micro Cluster 3 black został wykonany z polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałością. Posiada 25 cm średnicy i 2,8 cm wysokości. To idealne rozwiązanie do wnętrz, w których funkcjonalność liczy się tak samo, jak oryginalny styl.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię