System nawadniający Doiy Amanita

DYSWAAMRE Doiy Doiy
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DYSWAAMRE
Wymiary
7x7x23 cm
Materiały
ceramika

Opis produktu

Wyjeżdżasz i nie masz opieki do kwiatów? System nawadniający Doiy Amanita pomoże Ci zadbać o rośliny, gdy nie będzie Cię w domu! Dzięki nietypowej formie system nawadniający Doiy Amanita nie tylko podleje rośliny, ale również będzie ich dodatkową, atrakcyjną ozdobą.

System nawadniający Doiy Amanita ma formę wysokiego muchomora z lśniącym, czerwonym kapeluszem pokrytym białymi kropkami. Na szczycie znajduje się otwór, który ułatwia wlanie do środka wody. Całość została przygotowana z dobrej jakości ceramiki.

O ile górna część muchomora jest szkliwiona, o tyle dolna zachowała swoją porowatość. To dzięki temu system nawadniający Doiy Amanita jest w stanie przepuszczać wodę do gleby. Po prostu wbij grzybka w ziemię w doniczce, wlej przez kapelusz wodę, a Twoje kwiaty będą bezpieczne przez kilka dni!

Marka

Doiy to nowa wizja projektowania prosto z gorącej Barcelony! Marka Doiy weszła w świat nowoczesnego designu w roku 2009 i w ekspresowym tempie zawojowała świat swoimi produktami. Kreatywne pomysły i młody zespół zaowocowały genialnymi produktami codziennego użytku, który dziś sprzedają się w ponad 20 krajach świata. Przystępne ceny unikalnych, perfekcyjnie zaprojektowanych gadżetów, ich urok i funkcjonalność z każdym dniem cieszą się coraz większym uznaniem klientów! W sklepie Czerwona Maszyna kochamy gadżety Doiy za to, że uprzyjemniają codzienność, są estetycznie zapakowane i cudownie jest dostać je jako prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię