Szachy Umbra Wobble

377601-656 Umbra Umbra
1699.00 PLN
1 699,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
377601-656
Wymiary
38 x 3 x 38 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Niepowtarzalne połączenie nowoczesności i tradycji! Wykonana z drewna gra w szachy Umbra Wobble: zachwyca specjalnie profilowanymi wgłębieniami na polach (każde pole szachownicy to osobne wgłębienie) oraz niezwykłymi figurami. Zaokrąglona podstawa każdej figury charakterystycznie chybocze się w momencie położenia jej na szachownicy, ale nie ma obawy o to, że figura się przewróci (mają idealnie wyważony środek ciężkości). Wrażenie ruchu figur to dodatkowe wrażenia w grze!
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz.'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Adin Mumma to amerykański projektant pochodzący z Massachusetts. W dzieciństwie mieszkał na Tajwanie. Jest synem szewca, dlatego też wiele czasu spędzał w fabrykach obuwia – w wieku 17 lat zaprojektował swoje pierwsze buty. Obecnie współpracuje z międzynarodową marką Umbra. Jego prace są kreatywne i starannie dopracowane – zwraca dużą uwagę na subtelne szczegóły, dzięki którym produkt staje się unikatowy. Inspiracje czerpie z natury, przedmiotów codziennego użytku oraz obiektów, które go otaczają. Jego najbardziej znany projekt to kolekcja szachów, będąca ciekawą wariacją na temat tradycyjnej wersji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię