Szachy Umbra Wobble

377601-656 Umbra Umbra
1699.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
377601-656
Wymiary
38 x 3 x 38 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Niepowtarzalne połączenie nowoczesności i tradycji! Wykonana z drewna gra w szachy Umbra Wobble: zachwyca specjalnie profilowanymi wgłębieniami na polach (każde pole szachownicy to osobne wgłębienie) oraz niezwykłymi figurami. Zaokrąglona podstawa każdej figury charakterystycznie chybocze się w momencie położenia jej na szachownicy, ale nie ma obawy o to, że figura się przewróci (mają idealnie wyważony środek ciężkości). Wrażenie ruchu figur to dodatkowe wrażenia w grze!
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz.'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Adin Mumma to amerykański projektant pochodzący z Massachusetts. W dzieciństwie mieszkał na Tajwanie. Jest synem szewca, dlatego też wiele czasu spędzał w fabrykach obuwia – w wieku 17 lat zaprojektował swoje pierwsze buty. Obecnie współpracuje z międzynarodową marką Umbra. Jego prace są kreatywne i starannie dopracowane – zwraca dużą uwagę na subtelne szczegóły, dzięki którym produkt staje się unikatowy. Inspiracje czerpie z natury, przedmiotów codziennego użytku oraz obiektów, które go otaczają. Jego najbardziej znany projekt to kolekcja szachów, będąca ciekawą wariacją na temat tradycyjnej wersji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię