Szafka 2-drzwiowa Seletti Palafitt

_14996 Seletti Seletti
5590.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_14996
Wymiary
64 x 36 x 157,5 cm
Materiały
MDF, drewno bukowe

Opis produktu

Ta 2-drzwiowa szafka jest nie tylko niezwykle praktycznym meblem. Sama w sobie tworzy niebanalne urozmaicenie każdego wnętrza. Świetnie sprawdzi się w kuchni, gabinecie czy łazience, jednocześnie nie zdradzając nikomu co skrywa w środku i onieśmielając swoim kształtem.

Projektant zadbał o to, abyś ciesząc się widokiem tego mebla, cieszył się jednocześnie wrażeniem, że spędzasz czas w sielskim ogrodzie a drobne ptaszki, które usiadły właśnie na dachu pilnie strzegą Twoich skarbów schowanych wewnątrz.

Magnetyczne ptaszki w zestawie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię