Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Szafka łazienkowa Authentics Kali

Szafka łazienkowa Authentics Kali
Szafka łazienkowa Authentics Kali Szafka łazienkowa Authentics Kali Szafka łazienkowa Authentics Kali Szafka łazienkowa Authentics Kali
x zamknij

Szafka łazienkowa Authentics Kali

authentics
Doshi Levien
Authentics Kali
1990.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka co najmniej 20 dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl
113 x 58 x 18 cm
Tworzywo sztuczne ASA, szkło
authentics-1300078
 
Multifunkcyjna szafka łazienkowa. W komplecie 5 szklanych półeczek o różnej długości, które można dowolnie wkładać w otwory w szafce tak, by np. część półeczki wystawała na zewnątrz tworząc dodatkowe miejsce na kosmetyki, czy flakony z perfumami. Bardzo ciekawe są tutaj dwustronne drzwiczki z lustrem, które można zamontować na dwa sposoby: lustrem do środka, lub obracając o 180 stopni – lustrem na zewnątrz. Gładka, biała powierzchnia szafki jest wyjątkowo prosta w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć ściereczką.
Authentics Kali to akcesoria do nowoczesnej łazienki zaprojektowane przy współudziale londyńskiego studio Doshi Levien. Proste, czyste linie w połączeniu z błyszczącymi i matowymi detalami układającymi się przy sobie jakby naprzemiennie tworzą piękną, hybrydową postać produktów. Kolor, magia aranżacji i funkcjonalność!

Inne z kolekcji Authentics Kali

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.