Szafka pod TV Bolia Luxe Hifi, white oiled oak

04-141-30_12769698 Bolia Bolia
5886.00 PLN
5 886,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
04-141-30_12769698
Wymiary
Wysokość 44 cm
Szerokość 153 cm
Głębokość 45 cm
Materiały
Lakierowany fornir
Gwarancja
5 lat

Opis produktu

Szafka pod TV Bolia Luxe Hifi white oiled oak to solidny mebel z dwiema przegrodami, w których można schować płyty muzyczne, filmy, czy nadmiar kabli od telewizora.

Mebel ma wysokość 44 cm oraz 153 cm szerokości. Szafka jest oparta o solidne nogi z stali malowanej proszkowo. Drewniana część szuflady została ozdobiona charakterystycznym wzorem „w jodełkę”, który w magiczny sposób wydaje się odbijać światło i ożywiać ten projekt. Jest to 'znak rozpoznawczy' tej serii oraz projektanta Michaela H. Nielsena.

Luxe Hifi posiada dwie przegrody o głębokości 45 cm i łącznej ładowności 25 kg. Moduł został wyposażony w funkcję cichego domykania drzwiczek, co zapewnia większy komfort podczas częstego użytkowania.

Seria Luxe została zaprojektowana przez duńskiego projektanta Michaela H. Nielsena, który w swoich pracach skupia się przede wszystkim na szczegółowym dopracowaniu detali, stąd znakiem rozpoznawczym całej serii jest charakterystyczny wzór.

Cechy produktu:

  • wykonane z olejowanego forniru i malowanej proszkowo stali
  • charakterystyczny dla całej serii ozdobny wzór „w jodełkę”
  • funkcja cichego domykania drzwiczek
  • maksymalna ładowność 25 kg
  • 5 lat gwarancji

Marka

Marka Bolia pochodzi z Danii. Od 2000 roku dumnie reprezentuje skandynawski design - oparty na prostocie, elegancji i wysokiej jakości materiałach. Mimo zachowania tradycji marka stale pracuje nad przesuwaniem granic duńskiego wzornictwa. Do współpracy zaprasza najlepszych projektantów z całego świata, którzy nie boją się zmian. W ten sposób Bolia chce tworzyć nowy etap w Skandynawskim Designie.

Minimalistyczne formy lamp i mebli są inspirowane naturą, do której marka odnosi się z ogromnym szacunkiem.

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z marką Bolia od 2020 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo meble i lampy tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię