Szatkownica do warzyw Joseph Joseph Mandoline™, zielona

20141 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20141
Wymiary
30 x 10 x 5.8 cm (dł. x szer. x gł.)
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Szatkownica do warzyw Joseph Joseph Mandoline™ zielona to przyrząd służący do plastrowania warzyw o różnej wielkości. Możliwość regulacji grubości plastrów sprawia, że bez problemu dopasujesz je do własnych potrzeb! Antypoślizgowy uchwyt umożliwi Ci komfortowe użytkowanie mandoliny.


Przyrząd wyposażono w nakładkę do przytrzymywania warzyw. Jest przystosowany do mycia w zmywarce. Został wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego bez BPA, zatem jest to produkt trwały, odporny na wszelkie uszkodzenia.


Szatkownica do warzyw Joseph Joseph Mandoline™ zielona to praktyczny, wygodny w codziennym użytkowaniu element. Znajdzie zastosowanie podczas przyrządzania różnych potraw i skróci czas ich przygotowywania!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię