Szatkownica do warzyw Moha Pronto

15701 Moha Moha
114.90 PLN
114,90 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15701
Wymiary
Ø 8,5 cm
wysokość 23 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN, POM i LDPE, stal szlachetna

Opis produktu

Poręczna i wygodna w obsłudze szatkownica do warzyw, która pozwala w kilka chwil równo poszatkować marchewkę, ogórki, pomidory i inne warzywa. Przeroczysta obudowa z mocnego tworzywa umożliwia obserwowanie całego procesu siekania – łącznie z momentem zanurzania się stalowych ostrzy w krojonych produktach. Pojemnik na dole jest doskonałym miejscem do przechowywania w nim posiekanych warzyw.
Całość jest łatwa do utrzymania w czystości i w kuchennej szafce nie zajmuje wiele miejsca.
Akcesoria kuchenne szwajcarskiej marki Moha są przykładem idealnej harmonii między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Marka

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji poręcznych i wygodnych w obsłudze akcesoriów kuchennych. Przemyślane wzory, piękne wykonanie i drobiazgowe dopracowanie akcesoriów sprawia, że są one w kuchniach niezwykle funkcjonalne. Większość wzorów jest innowacyjna i została opatentowana, co świadczy o najwyższej jakości i niepowtarzalności produktów. Podstawową produkcyjną zasadą marki Moha jest idealna harmonia między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię