Szatkownica z 2 ostrzami Küchenprofi 33 x 11,5 cm

KU-1310872200 Küchenprofi Küchenprofi
229.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-1310872200
Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Szatkownica z 2 ostrzami Küchenprofi o wymiarze 33 x 11,5 cm, z którą porcjowanie warzyw i owoców na idealne kawałeczki będzie proste i szybkie!

Prezentowane urządzenie posiada ostrza ze stali szlachetnej do szatkowania produktów w plasterki o idealnej grubości oraz do krojenia w długie słupki tzw. julienne. Szatkownicę między jedną a drugą metodą można przestawić za pomocą jednego prostego ruchu przełącznika umieszczonego w pobliżu rączki.

Produkt ma możliwość zablokowania oraz ustawienia grubości cięcia w trzech różnych stopniach - 1,5 mm, 3 mm oraz 6 mm. Tarka na obu końcach została uzupełniona antypoślizgowym materiałem w czarnym kolorze, dzięki czemu pewnie stoi na blacie i nie ślizga się w dłoni, ułatwiając pracę.

Cechy produktu:

  • szatkownica o długości 33 cm z 2 ostrzami i możliwością blokady,
  • łatwe przestawianie za pomocą jednego ruchu przełącznika,
  • poręczna rączka wykończona antypoślizgowym materiałem,
  • trzy stopnie grubości - 1,5 mm, 3 mm i 6 mm.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię