Szczotka do naczyń Joseph Joseph Edge, szara

85026 Joseph Joseph Joseph Joseph
69.00 PLN
69,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85026
Wymiary
7 x 29 x 5 cm
Materiały
Polipropylen, tworzywo termoplastyczne, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Szara szczotka do mycia naczyń Joseph Joseph Edge ze zintegrowaną podpórką-wieszakiem .
Porządek i optymalne wykorzystanie przestrzeni wokół zlewu.
Tradycyjne szczotki do naczyń - choć niezbędne w każdej kuchni - potrafią irytować. Przekładane między blatem, zlewem i ociekaczem, nie zagrzeją nigdzie miejsca.
Szczotka Edge prezentuje obyczaje zgoła odmienne dzięki podpórce z antypoślizgowej gumy, która umożliwia zawieszenie narzędzia wewnątrz zlewu na jego krawędzi. Szczotka zyskuje własny kąt, a woda z płynem do mycia naczyń kapie do zlewu, nie wokół niego.
Wyprofilowana główka z tworzywa, które nie rysuje powierzchni, łatwo umyje trudno dostępne zakamarki naczyń.
Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Trol 25.08.2018
Porządna szczotka, włókno nie rozwarstwia się, ani nie odbarwia. Na końcówce szczotki jest profil do zdrapywania zaschnięć. Szczotka swobodnie wisi w zlewie na tym uchwycie.