Szczotka do WC A di Alessi Merdolino niebieska

ASG04 AZ A di Alessi A di Alessi
264.00 PLN
264,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG04 AZ
Wymiary
Wysokość 48 cm
Ø 12 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Czy ktoś tuż przy toalecie stawiał doniczkowy kwiatek? Do tej pory pewnie nie… czas na zmianę! Marka A di Alessi zaprojektowała szczotkę do wc, o nazwie Merdolino, w kolorze niebieskim, która wygląda jak rozkwitająca w doniczce łodyżka. Aż chce się wyjąć ją ze środka i sprawdzić czy naprawdę potrafi doczyścić wc. Sprytne.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
Esma 23.02.2018
Kupiłam do łazienki dzieci która jest w kolorach granatu i limonki. Pasuje idealnie :)