Szczotka do WC Alessi MERDOLINO, złota

SG04 100 Alessi Alessi
1200.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SG04 100
Wymiary
Ø 12 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Szczotka do WC Alessi, złota to projekt, który udowadnia, że każdy produkt codziennego użytku może być wyjątkowym, kolekcjonerskim elementem.

Złota szczotka do WC jest elementem kolekcji z okazji 100-lecia marki, która zaprasza do świętowania kultowego wzronictwa. Swoją barwę zawdzięcza użyciu żywicy termoplastycznej z powłoką PVD

Produkt zachwyca swoimi smukłymi kształtami oraz oryginalnym kolorem. Limitowana edycja zawiera dokładnie 999 numerowanych egzemplarzy i 3 odbitki próbne artysty. 

Projektowaniu szczotki przyświecał cel stworzenia paradoksu, przeczącego logice i dotychczasowym twierdzeniom- oto szczotka do toalety stała się obiektem westchnień kolekcjonerów i miłośników designu z całego świata.

Cechy produktu:

  • edycja limitowana, każdy egzemplarz jest numerowany
  • wyjątkowy design 
  • wykonany z żywicy termoplastycznej z powłoką PVD

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię