Szczotka do wc Authentics Kali ciemna szara

1312012 Authentics Authentics
209.00 PLN
209,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1312012
Wymiary
Wysokość 39 cm
Ø 13,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, nylon

Opis produktu

Szczotka do wc Authentics Kali. Oryginalny kształt tej szczotki przyciąga uwagę i podnosi jej wysoką estetykę wizualną. Ciemnoszara, walcowata podstawa, krągłe kształty i zdecydowana, pozioma rączka samej szczotki sprawiają, że chętniej się po nią sięga. Z myślą o czystości!
Akcesoria do nowoczesnej łazienki z kolekcji Kali zostały zaprojektowane przy współudziale londyńskiego studio Doshi Levien. Proste, czyste linie w połączeniu z błyszczącymi i matowymi detalami układającymi się przy sobie jakby naprzemiennie tworzą piękną, hybrydową postać produktów. Kolor, magia aranżacji i funkcjonalność!

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię