Szczotka do WC Blomus Modo, burned metal

B66465 Blomus Blomus
399.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66465
Wymiary
49 x 9 cm
Materiały
stal nierdzewna, tytan

Opis produktu

Szczotka do WC Blomus Modo burned metal to wolnostojący produkt o smukłym kształcie. Został zaprojektowany w stylu minimalistycznym, co widać już na pierwszy rzut oka. Szczotka umożliwia wygodne wyczyszczenie toalety i jednocześnie pełni funkcję niecodziennego elementu dekoracyjnego.


Spód pojemnika posiada gumową, antypoślizgową podkładkę, która chroni podłogę przed zarysowaniem, a także zapobiega przesuwaniu się zestawu. Całość wykonana ze stali nierdzewnej i tytanu. Szczotka jest odporna na korozję, a wilgoć nie jest jej wcale straszna.


Szczotka do WC Blomus Modo burned metal doskonale zaprezentuje się w towarzystwie pozostałych produktów z serii Modo. Wymiary szczotki wynoszą 49 x 9 cm. To produkt, który doskonale uzupełni Twoją łazienkę.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię