Szczotka do WC Bloomingville Loupi

82052124 Bloomingville Bloomingville
296.00 PLN
296,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82052124
Wymiary
⌀ 9 cm, wysokość: 38 cm
Materiały
Stal nierdzewna, PCV, polipropylen

Opis produktu

Szczotka do WC Bloomingville Loupi to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie toaletę. Zarazem szczotka do WC nie jest czymś, co chcemy eksponować – powody tego stanu rzeczy są wiadome. Na szczęście szczotka do WC Bloomingville Loupi została zaprojektowana w taki sposób, aby oferować dyskretny wygląd połączony z funkcjonalnością!


Szczotka do WC Bloomingville Loupi w czasie, gdy nie jest używana, pozostaje zamknięta w metalowej tulei. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zachować higienę wokół toalety, ale też nie naraża Ciebie, domowników lub gości na mało estetyczny widok samej szczotki do WC. Pokrywka zamontowana na pałąku samej szczotki uniemożliwia brzydkim zapachom wydostawanie się na zewnątrz.


Stelaż szczotki wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie musisz martwić się problemem rdzy. Sam materiał szybko wyczyścisz z użyciem detergentów, bez obaw o jego zniszczenie.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię