Szczotka do WC Joseph Joseph Bathroom błękitna

70506 Joseph Joseph Joseph Joseph
165.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70506
Wymiary
Wysokość: 42,9 cm cm
szerokość: 17,4 cm
długość: 11,4 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna.

Opis produktu

Szczotka do WC Joseph Joseph Bathroom to niezastąpiony sposób na utrzymanie toalety w doskonałej czystości. Pomocne akcesorium łazienkowe zostało wyposażone w stalową rączkę oraz unikatową głowicę z długim włosiem, które bez trudu dociera do najbardziej niedostępnych obszarów. Szczotka w kształcie litery D została wykonana z nieabsorbującego wody polimeru, dlatego jest o wiele bardziej higieniczna niż tradycyjne szczotki toaletowe. Smukła konstrukcja, zachwycająca kolorystyka i oryginalna forma sprawiają, że prezentowane akcesorium znajdzie zastosowanie w każdej łazience.
Głowicę oraz uchwyt należy czyścić za pomocą wybielacza lub gorącej wody z mydłem. Jeśli używasz wybielacza, unikaj długotrwałego kontaktu z uchwytem ze stali szlachetnej.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Seba 02.11.2018
100% Polecam Super szczotka plastyczna, estetyczna i higieniczna.
5.0
Monika 09.05.2018
Naprawdę warta swojej ceny.tak trzymać.