Szczotka do WC z pojemnikiem na detergent Joseph Joseph Bathroom błękitna

70507 Joseph Joseph Joseph Joseph
179.00 PLN
179,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70507
Wymiary
Wysokość: 45,3 cm
szerokość: 11,4 cm
długość: 13,6 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna.

Opis produktu

Smukły kształt, przyjemna dla oka kolorystyka oraz funkcjonalny design – rewolucyjna szczotka toaletowa Joseph Joseph Bathroom to najlepsze rozwiązanie do łazienki. Warto zwrócić uwagę na elastyczną głowicę w kształcie litery D, która bez trudu dociera nawet do najbardziej niedostępnych obszarów. Korzystanie ze szczotki jest proste i higieniczne, ponieważ została ona wykonana z polimeru, który nie absorbuje wody. Obudowę zaprojektowano w taki sposób, aby znalazło się miejsce do przechowywania niezbędnych środków czystości oraz detergentów – poza zasięgiem wzroku!
Głowicę oraz uchwyt należy czyścić za pomocą wybielacza lub gorącej wody z mydłem. Jeśli używasz wybielacza, unikaj długotrwałego kontaktu z uchwytem ze stali szlachetnej.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(4) Dodaj opinię 4 0 5 5
5.0
Joanna Ż. 09.05.2018
Lekka, jednocześnie stabilna. fantastyczne rozwiązanie z tym pojemnikiem. Głowica błyskawiczna w czyszczeniu.
5.0
Marcela 12.04.2018
Wybitnie estetyczna!! Świeży wygląd, pojemna, kształt szczotki rozwiazuje dotychczasowe problemy specyfiki użytkowania xd
5.0
Anixxx 05.03.2018
Bardzo dobre rozwiązanie. Sprawdza się
5.0
JagaK 01.02.2018
Super, super, super! miejsce na domestosa przydaje się jak znalazł, przynajmniej wszystko jest pod ręką! Szczotka inaczej niż wszystkie inne czyści naprawdę dokładnie