Szczotka toaletowa Joseph Joseph Flex Lite stalowa

70561 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
169,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70561
Wymiary
Wysokość 43 cm
Szerokość 12,5 cm
Głębokość 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, polimer

Opis produktu

Szczotka toaletowa Joseph Joseph Flex Lite stalowa to elegancki i praktyczny dodatek do nowoczesnej łazienki w stylu minimalistycznym.

Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph z serii Flex stworzą spójną i stylową oprawę Twojej łazienki. Dzięki nim utrzymasz wszystkie sanitariaty w idealnym stanie.

Ta nowoczesna szczotka wykonana z polimeru i tworzywa sztucznego ułatwi codzienne czyszczenie toalety. Poręczna rączka ze stali nierdzewnej i polimerowa głowica w kształcie litery "D" tworzą zestawienie idealne. Materiały nie absorbują wody, przez co szybko schną. Dodatkowo są bardzo higieniczne i nie zachowują zapachów.

Szczotkę umieszczono w prostej podstawie wykończonej stalą szlachetną, która jest higieniczna i pasuje do wielu wnętrz łazienek i chromowanych baterii.
Głowica jest elastyczna i posiada zróżnicowane włosie, które nie zbiera zanieczyszczeń. Z nią dokładnie wyczyścisz wnętrze toalety, jak i jej brzegi.

Szczotkę łatwo umyjesz używając do tego po prostu wody z mydłem.

Cechy produktu:

  • szczotka do toalety wykonana z polimeru i stali szlachetnej,
  • posiada poręczną rączkę,
  • zróżnicowane włosie zapewnia idealne czyszczenie toalety i jej brzegów,
  • elegancka podstawa na szczotkę,
  • szybkoschnące materiały,
  • łatwe mycie szczotki.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię