Szczotka toaletowa Joseph Joseph Flex Lite stalowa

70561 Joseph Joseph Joseph Joseph
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70561
Wymiary
Wysokość 43 cm
Szerokość 12,5 cm
Głębokość 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, polimer

Opis produktu

Szczotka toaletowa Joseph Joseph Flex Lite stalowa to elegancki i praktyczny dodatek do nowoczesnej łazienki w stylu minimalistycznym.

Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph z serii Flex stworzą spójną i stylową oprawę Twojej łazienki. Dzięki nim utrzymasz wszystkie sanitariaty w idealnym stanie.

Ta nowoczesna szczotka wykonana z polimeru i tworzywa sztucznego ułatwi codzienne czyszczenie toalety. Poręczna rączka ze stali nierdzewnej i polimerowa głowica w kształcie litery "D" tworzą zestawienie idealne. Materiały nie absorbują wody, przez co szybko schną. Dodatkowo są bardzo higieniczne i nie zachowują zapachów.

Szczotkę umieszczono w prostej podstawie wykończonej stalą szlachetną, która jest higieniczna i pasuje do wielu wnętrz łazienek i chromowanych baterii.
Głowica jest elastyczna i posiada zróżnicowane włosie, które nie zbiera zanieczyszczeń. Z nią dokładnie wyczyścisz wnętrze toalety, jak i jej brzegi.

Szczotkę łatwo umyjesz używając do tego po prostu wody z mydłem.

Cechy produktu:

  • szczotka do toalety wykonana z polimeru i stali szlachetnej,
  • posiada poręczną rączkę,
  • zróżnicowane włosie zapewnia idealne czyszczenie toalety i jej brzegów,
  • elegancka podstawa na szczotkę,
  • szybkoschnące materiały,
  • łatwe mycie szczotki.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię