Szczotka toaletowa z przestrzenią Joseph Joseph Flex™ L, szara

70537 Joseph Joseph Joseph Joseph
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70537
Wymiary

48.5 x 15 x 19.2 cm (wys. x szer. x gł.)

otwór na detergent: 32 x 14/12 x 12 cm (wys. x szer. dół/góra x gł.)

Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Szczotka toaletowa z przestrzenią Joseph Joseph Flex™ L szara to nowoczesny artykuł, łączący niepowtarzalny styl z najwyższą jakością wykonania. Została wykonana z tworzywa sztucznego, z kolei jej rączka – ze stali nierdzewnej. Głowica jest polimerowa, dzięki czemu nie absorbuje wody i szybko obsycha. Posiada wygodny kształt litery D.


Dzięki elastycznej formie, szczotka dokładnie czyści toaletę, również pod brzegiem sedesu. Posiada praktyczną obudowę, umożliwiającą nie tylko przechowywanie szczotki, ale również płynu do czyszczenia lub innego środka czystości.


Szczotka toaletowa z przestrzenią Joseph Joseph Flex™ L szara wyróżnia się unikalnym stylem. Łączy klasyczną biel z uniwersalnym, szarym kolorem.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię