Szczypce do lodu Stelton Cylinda Line

015-1 Stelton Stelton
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
015-1
Wymiary
17,5 x 4 x 1,2 cm

Opis produktu

Eleganckie szczypce do lodu Stelton Cylinda będą idealnym uzupełnieniem kubełka na lód z tej samej kolekcji. Materiał, z którego zostały wykonane to najwyższej jakości stal szlachetna z satynowym wykończeniem. Szczypce zostały wyposażone w przydatne otwory, które znajdują się na końcu uchwytu. To praktyczne rozwiązanie pozwoli na zawieszenie gadżetu na wiaderku z lodem oraz umożliwi chwytanie samego lodu – woda pozostanie na dnie pojemnika.

Można myć w zmywarce.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię