Szczypce do makaronu Alessi

502 Alessi Alessi
90.00 PLN
90,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
502
Wymiary
19 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Takim szczypcom nie wymknie się żaden makaron! Idealne sztućce Alessi do nabierania makaronu z garnka czy misy i przenoszenia go bezpośrednio na talerze. Charakterystyczne ząbki pozwalają pewnie chwytać śliskie porcje makaronów, a łatwo ściskająca się rączka dobrze leży w dłoni. Niezbędne w domach wielbicieli dań włoskich i nr 1: spaghetti.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię