Szezlong składany Sitting Bull Flex, beżowy

430077 Sitting Bull Sitting Bull
1250.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
430077
Wymiary
Rozłożony 190 x 65 x 20 cm
złożony 95 x 65 x 40 cm
Materiały
Pokrycie: poliester
wypełnienie: perełki EPS
szwy: nylon

Opis produktu

Mebel, który dostosowuje się do Twoich potrzeb. Idealny do relaksu w domu i w ogrodzie. Po złożeniu szezlong pełni rolę fotela. Szezlong marki Sitting Bull to praktyczne rozwiązanie dla całej rodziny. Zmęczeni rodzice mogą użyć go, aby zażyć odrobiny relaksu, a pełne energii dzieci wykorzystać do zabawy.

Szezlong wykonany z tkaniny syntetycznej – poliestru, która jest wyjątkowo trwała, miła w dotyku i dostosowuje się do ciała. Materiał odporny na uszkodzenia, promienie UV, pleśń, plamy i pęknięcia, dlatego nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz. Do wypełnienia użyto specjalnych, styropianowych granulek EPS, które co jakiś czas należy uzupełnić. Podwójne szwy wykonane z nylonu są odporne na promieniowanie UV i rozdarcia. Materiał łatwy do czyszczenia przy użyciu wilgotnej szmatki lub miękkiej szczotki.

Marka

Niemiecka marka Sitting Bull produkuje niezwykłe, szalenie wygodne worki do siedzenia, które z jednej strony są designerską ozdobą każdego wnętrza, a z drugiej idealnie dopasowują się do ciała. Można w nich siedzieć, leżeć, wyciągać się, opierać i dowolnie zmieniać pozycję – zawsze układają się tak, jak chce osoba, która w nich usiądzie. Worki Sitting Bull są przy tym bardzo mocne, odporne na starzenie się, pęknięcia, promienie UV i niszczycielskie pomysły energicznych dzieci. Do domu i do biura! Niemiecka precyzja wykonania, innowacyjne pomysły i wygoda, do której chce się wracać - oto Sitting Bull!

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Smerfetka 18.04.2018
Byłam bardzo ciekawa tych perełek EPS. Robią świetną robotę <3 <3 <3 W zaleznnosci od pogody, szezlong wynoszę na taras, albo trzymam w salonie. W razie czego łatwo go złożyć, ale nie mam takiej potrzeby - dobrze mi się na nim uczy i ogląda seriale na tablecie lol