Szklanka Alessi Dressed En Plein Air, przeźroczysta

MW73/41 Alessi Alessi
64.00 PLN
64,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW73/41
Wymiary
Pojemność 300 ml
Wysokość 11 cm
Ø 8 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna (PCTG)

Opis produktu

Szklanka Alessi Dressed En Plein Air 300 ml to wytrzymałe naczynie, które możesz wykorzystać na przykład podczas ogrodowych grilli, bez strachu, że podczas dobrej zabawy może ulec uszkodzeniu.

Naczynie ma kształt zbliżony do tradycyjnego pucharka na lody czy inne desery. Szklanka ma pojemność 300 ml i wykonano ją z żywicy termoplastycznej (PCTG). Powstała z myślą o serwowaniu napojów w plenerze. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy zależy nam na podaniu napojów w elegancki sposób, jednak nie chcemy narażać naszej codziennej domowej zastawy na uszkodzenia. Mało elegancki i toksyczny dla środowiska plastik również się tutaj nie nada. Z pomocą przychodzi włoska marka Alessi.

Dressed En Plein Air to seria stworzona przez projektanta Marcela Wandersa, który chciał, by pikniki na świeżym powietrzu stały się bardziej popularne, ale bez konieczności generowania dodatkowych ilości jednorazowego plastiku w postaci sztućców i talerzy.

Najważniejsze cechy:

  • kolor przeźroczysty
  • pojemność 300 ml
  • wykonane z żywicy termoplastycznej (PCTG)
  • wytrzymałe i odporne na uszkodzenia

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię