Szklanka Eva Solo, 250 ml, 4 szt.

541047 Eva Solo Eva Solo
144.00 PLN
144,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
541047
Wymiary
Pojemność 250 ml
Materiały
Szkło z recyklingu
Zastosowanie

Opis produktu

Szklanki marki Eva Solo. W skład zestawu wchodzą 4 naczynia, które powstały z recyklingu, dzięki czemu każda sztuka jest unikatowa. Szklanki mają pojemność 250 ml. Dzięki poręcznemu, zwężającemu się ku dołowi kształtowi, doskonale leżą w dłoni. Ponadto, na ich powierzchni widnieje stylowe logo marki. Produkt nadaje się do serwowania zimnych napojów. Może być również czyszczony w zmywarce.


Eva Solo to duńska marka oferująca wysokiej klasy produkty codziennego użytku, zarówno w domu jak i na zewnątrz. Niebanalna forma przedmiotów Eva Solo łączy się z łatwością i wygodą użycia, dzięki czemu są wysoko cenione przez ich posiadaczy i nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach designu.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię