Szklanka Holmegaard Christmas 280 ml

4800497 Holmegaard Holmegaard
119.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800497
Wymiary
7,5 x 12cm [śr x wys]
Materiały
szkło prasowane
Ograniczenia

Opis produktu

Szklanka Holmegaard Christmas 280 ml to interesująca propozycja, jeśli szukasz naczyń do podania zimnych napojów lub wody na świątecznym stole. Prezentowany produkt wykonano z przezroczystego szkła, które zdobią nadruki z motywami świątecznymi – takie naczynie będzie nie tylko funkcjonalne, ale i ozdobne!

Szklanka Holmegaard Christmas ma 280 ml pojemności, co odpowiada pojemności nieco większej niż w przypadku standardowej szklanki.

Szklanka Holmegaard Christmas 280 ml jest świetnym pomysłem na świąteczny prezent, jeśli wciąż nie wiesz, co kupić bliskim Ci osobom. Choć nadruki mają podkreślać atmosferę Bożego Narodzenia, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby naczynia były użytkowane przez cały rok!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię